Novinky

Nový ceník 2022 24. 10. 2022

V letošním roce jsme několikrát zdražování odkládali (i po zdražení vstupních položek od dodavatelů), ale bohužel poslední zdražení jsme již do konečných cen promítnout museli.

Nejvýrazněji to “odnesly” krabice typu SAFE, kde došlo k výraznému nárůstu ceny používaného kartonu, který se bohužel nevyrábí v ČR.

Ceny jsou nyní na eshopu aktuální a doufejme, že nějakou dobu takhle vydrží.

Děkujeme za dosavadní přízeň.

Rezervace a objednávky na konec roku 2022 7. 9. 2022

Dobrý den všem,

sice to vypadá, že jsem se trochu zbláznili, ale po zkušenostech z minulého roku, kdy jsme nestíhali krabice zadávat do výroby, přišel čas udělat si přehled pro konec letošního roku a připravit nás i vás na předvánoční objednávky vinylů z vašich obchodů, distribucí a eshopů.
Prosíme tedy, pokud již zhruba víte kolik a jakých krabic budete (např. v porovnání s loňským rokem) potřebovat, pošlete nám svoje rezervace na email info@krabicenavinyly.cz. Stačí i přibližná čísla v řádech desítek kusů. My se budeme snažit potřebné množství včas zajistit.

Děkujeme!

Krabicenavinyly.cz
www.krabicenavinyly.cz

Novinky v obchodě


Vítejte na novém eshopu zaměřeném na sortiment potřebný k posílání vinylů

Vítejte na stránkách www.krabicenavinyly.cz zaměřené na prodej sortimentu potřebného k posílání a ochraně vinylů.

POKUD NALEZNETE JAKOUKOLIV CHYBU NEBO VÁM NEBUDE NĚCO FUNGOVAT, PŘÍPADĚ BUDETE POTŘEBOVAT S ČÍMKOLIV PORADIT ČI COKOLIV UPŘESNIT NEVÁHEJTE A PIŠTE NÁM PROSÍM NA info@krabicenavinyly.cz

DOBA ODESÍLÁNÍ JE VZHLEDEM K NÁROČNOSTI BALENÍ A PŘÍPRAVY ZÁSILEK CCA 5-6 PRACOVNÍCH DNÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Děkujeme a těšíme se na vaše objednávky !